Tag Archives: parça nakliye

19Şub/16

Kiralık kamyonet

Kiralık kamyonet hizmetleri

Kamyonet Nakliye şehir içi verilen hizmettir şehirler arası ürün ve

mini van

mini van

eşya nakliyesi tonaj sız araç olmalarından dolayı dönüş yükü olmadığı ve fiyatları kurtarmadığı için sadece şehir içi hizmet vermektedirler. Nakliyeci ve nakliyeciler olarak eşyanıza uygun kamyonet panelvan ve mini van araçlar hızlı ekonomik sorun olarak gördüğünüz eşyaların nakli için son derece tercih edilecek hizmet sektörüdür.

Kiralık ticari araç

Kiralık ticari araç K belgeli araçları Src belgeli sürücü eşliğinde eşyanızın taşınması için günlük ve saatlik hizmet talep edebilirsiniz. Kamyonet nakliye firmaları nakliyeci istanbul konusunda uzman istanbul ilçelerini iyi bilen her araçta navigasyon bulundurup adresten adrese her türlü parça eşyanız için gerek duyulduğu an hizmet talep edebilirsiniz önerimiz üç taşıma firmasından fiyat teklifi almanız olacaktır.

Parça nakliye

15 m3 panelvan

15 m3 panelvan

Gerek duyulan eşyanızı en fazla 8 ( sekiz ) Parça nakliye olduğu zaman nakliyat firmaları yerine nakliyeciler kamyonet nakliye talebiniz doğrultusunda uygun fiyat hızlı nakliye ve sorunsuz hizmet garantisi verebiliriz, Acil Nakliyat taleplerinizde şehir içi saat yasağı olmayan Kamyonet, Panelvan ve Mini van araçlar son derece yararlı hizmet vereceklerdir.