Tag Archives: Maltepe kamyonet durağı

14Ara/16

Maltepe nakliyeci

Maltepe Nakliyeci

nakliyeci-istanbul

İstanbul Maltepe Nakliyat

Maltepe ilçesine Nakliyeciler merkezi haline getiren nakliye firmaları Maltepe Kamyonet Durağı konusunda uzmanlaşmanın yılların verdiği tecrübe ile istanbul’un bütün  yükünü taşımaya odaklı araç filoları ile her eşya ve yük için araç bulunmaktadır. Üye firmalarımızın havuz sistemi ile kurumsal ve bireysel müşterilere Komisyon fiyat farkı alınmadan esas fiyatlardan direk tüketiciye ulaşmasına öncü olmayı amaçlıyoruz.

Evden eve, Nakliye ve tek parça eşya taleplerinize kapalı kasa ve açık kasa  kamyonet hizmeti vermeleri müşteri memnuniyeti odaklı çalışma yürütmemiz öncelikli aranan Maltepe Nakliyat ve tercih edilen firmalardan oluşmasıdır. Referans veren müşteriler tanıdık çevresine %5 iskonto ile işlerini hızlı ve ekonomik çözüm sağlamaktadır.

Hizmet Sunduğumuz Mahalleleri

Bağlarbaşı, cevizli, gülsuyu, gülensu, yüzevler, aydınevler, küçükyalı, yalı, altıntepe, başıbüyük, fındıklı, küçükbakkalköy, büyükbakkalköy, altayçeşme, yüzevler, feyzullah, çınar, zümrütevler, esenkent, girne mahallelerine anlık kamyonet gönderimi yapmaktayız.