Tag Archives: Dudullu nakliyat

07Eki/18

Ümraniye Nakliyat

İstanbul Ümraniye Nakliyat

İstanbul Anadolu Yakası ve şehir içi hizmet sağlayan kamyonet duraklarımız müşteriye en yakın adresten araç göndererek fiyat tarifesi uygun koşullarda almanızı sağlamaktayız. Genel anlamda Dudullu ilçesinde bulunan sanayi bölgesi İmes, mobilya çarşısı Modoko ve Tepeüstü ilçesinde bulunan Ümraniye İkea ilk akla gelen semti ve yerleşkesi olarak bilinmektedir.

Kamyonet Nakliyat Araçlar

Kamyonet ile hizmetlerimizi anlatmamızı isterseniz örnek olarak evden eve nakliye’de olduğu gibi paketleme, de-montaj ve montaj konusunda sıfır eşya taşımada gösterdiğimiz özen el alışkanlığı ile sorunsuz hizmet sağlayabiliriz. Bina ve duvar tesisatı uygunsa Beyaz eşyalarınızın montajı. Mobilyanız eksik veya ayarsız aparatlar varsa mobilya ustamız kullanışlı ve sağlam olması gerektiği gibi montaj yapılarak yeni eviniz teslim etmekteyiz. Kamyonet Nakliyat firması araç filosu ile hizmetinizdedir.

nakliyeciler.biz.tr ümraniye nakliyat

Ümraniye Nakliyat İstanbul

10 m3 Hyundai H100 Genişlik: 180MT Uzunluk: 300MT Yükseklik: 2,20MT 

12 m3  Fort Transit 330T100 Genişlik 210MT Uzunluk: 300MT Yükseklik: 2,20MT 

19 m3 Mitsubishi FE839 Genişlik: 2,05MT Uzunluk: 3,90MT Yükseklik: 3,35MT

Kamyonetler Fatih Sultan Mehmet Köprüsünü kullanan 1.sınıf araçlarımızdır. Zamandan ve Fiyattan ekonomi sağlayarak ülke ekonomisine ve bütçenizi korumuş olacaksınız. İşçiliğimiz sorunsuz hizmet anlayışı ile öncelikli müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. ”Unutmayın İşiniz Değişmez İse Fiyat da Değişmez” İstanbul Ümraniye nakliyat sorunsuz çözüm ortağınız olmaya aday firmayız.