Category Archives: Hizmetlerimiz

evden eve nakliyat konusunda eşya taşıma ve yük taşıma gibi bilgiler içerir.

26Kas/16

Acil nakliyat

acil-nakliyat

acil nakliyat

Şehir içi firma ve şirketlere ticari taşıma ve evden eve nakliyat taşınmasında kalan eşyalar için müşterilerimizin talepleri Acil Nakliyat taleplerinde firmamız kamyonetler filosu ile istanbul Kamyonet ile Nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Uzman personelimiz eşyanın durumu ve boyutuna en uygun araç modelini önerip fiyatlarda ekonomi ve şehir içi taşımacılık konusunda istanbul un dar sokaklarında manevra kabiliyeti yüksek, süspansiyonu esnek araçlar kırılacak hassas ürünler için ideal görüp küçük kamyonet önermekteyiz.

Araç kasalarımız sadece ev gereçleri ve kolili ticari ürün taşıması yaparak temizlik konusunda son derece hassas davranmaktayız. Ev eşyası, Resim ve tablo, Kırılacak ürün vb. eşyalarınız hiç tereddüt etmeden Acil Nakliye hizmeti taleplerinize küçük kamyonetler ile nakliye hizmetini sunmaktayız.

19Şub/16

Kiralık kamyonet

Kiralık kamyonet hizmetleri

Kamyonet Nakliye şehir içi verilen hizmettir şehirler arası ürün ve

mini van

mini van

eşya nakliyesi tonaj sız araç olmalarından dolayı dönüş yükü olmadığı ve fiyatları kurtarmadığı için sadece şehir içi hizmet vermektedirler. Nakliyeci ve nakliyeciler olarak eşyanıza uygun kamyonet panelvan ve mini van araçlar hızlı ekonomik sorun olarak gördüğünüz eşyaların nakli için son derece tercih edilecek hizmet sektörüdür.

Kiralık ticari araç

Kiralık ticari araç K belgeli araçları Src belgeli sürücü eşliğinde eşyanızın taşınması için günlük ve saatlik hizmet talep edebilirsiniz. Kamyonet nakliye firmaları nakliyeci istanbul konusunda uzman istanbul ilçelerini iyi bilen her araçta navigasyon bulundurup adresten adrese her türlü parça eşyanız için gerek duyulduğu an hizmet talep edebilirsiniz önerimiz üç taşıma firmasından fiyat teklifi almanız olacaktır.

Parça nakliye

15 m3 panelvan

15 m3 panelvan

Gerek duyulan eşyanızı en fazla 8 ( sekiz ) Parça nakliye olduğu zaman nakliyat firmaları yerine nakliyeciler kamyonet nakliye talebiniz doğrultusunda uygun fiyat hızlı nakliye ve sorunsuz hizmet garantisi verebiliriz, Acil Nakliyat taleplerinizde şehir içi saat yasağı olmayan Kamyonet, Panelvan ve Mini van araçlar son derece yararlı hizmet vereceklerdir.

21Oca/16

Evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri, referanslı müşterilerimizin yoğun isteği doğrultusunda evden eve hizmeti sunmaktayız. Gerçek nakliyat sektöründe sunduğumuz hizmet Parça eşya taşıma , Yük ve Eşya Taşınır olarak istanbul içi nakliyeci sektöründe iddialıyız ve tercih edilen şirketler arasında yer almaktayız.

Evden Eve Faydalı Önemli Bilgi.!

Konusunda uzman firma, sunduğu işçilik ve aracı firma kriterleri fiyatları etkiler birçok

evdenevenakliyat

evden eve nakliyat

firmanın isimleri farklı olsa da iletişim bilgileri aynıdır. Dikkat ediniz aracı (komisyoncu) firma olması büyük ihtimaldir. İşçiliğe göre verilen fiyatlar uygun fiyat tarifesi uygulayan firma paketleme ürünlerinin yetersiz olması eşyaların kırılması, çizilmesi ve kirlenmesi kaçınılmaz %30 ucuz taşımacılık hizmeti alırken esasen büyük zararlara uğramanız kaçınılmaz olacaktır.

Evden Eve Nakliye Öncesi.! Eşyalarınızın detaylı listesini çıkartın, Özel eşyalarınızı kendiniz paketleyin, Bina görevlisine taşınma günü ve saat bilgisi verin, Kırılacak eşyaları nakliye firmasına paketletin, personel kadrosunda mobilyacı, tesisatçı ve elektrikçi olmasının bilgisini alın.