Monthly Archives: Aralık 2015

18Ara/15

Parça eşya taşıma

parcaesyatasima

parca esya tasima

İstanbul şehir içi faaliyet veren nakliyeci şirketler olarak nakliyat hizmeti vermekteyiz. Parça veya tam yük olarak iki taşınma planı oluşturuyoruz evden eve Parça Eşya Taşıma tanımı öğrenci, bekar, yazlık ve çeyiz eşyası ile sınıflara ayırabiliriz. Konumuz üzerine ek bilgiler alabilirsiniz. Sizin için verim sağlayacak düşünceler ve uzman personelimiz güven sağlayarak hizmet verecektir. Tam eşyanız 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve daha üzeri villa, konak ve yalı nakliyesi talep edebilirsiniz ücretsiz ekspertiz servisimiz eşyalarınızı görerek araç mesafesi paketleme ürünleri ( patpat, koli, bant, ip ve streç) liste halinde personel tedarik konusunda bilgi vererek incelemenize sunar en uygun fiyatlar için Parça Eşya Taşıma Şirketleri nakliyeci firmasına 7/24 ulaşabilirsiniz.

14Ara/15

Nakliyeci

İstanbul nakliyeciler olarak bireysel ve kurumsal müşteri taleplerimizde Nakliyeci iş

nakliyeci-istanbul

nakliyeci istanbul

talepleri konusunda itinalı çalışmalar içerisinde eşya ve yük nakliyesi için uygun araç modeli ve özel tasarım kasa  ölçüleri ile uygun ucuz ve sezonuna uygun %10 indirim uygulaması yapılmaktadır. Taşımacılık da temel kural eşyaların taşınma esnasında zarar görmeden uygun fiyatlara hızlı teslimat müşteri memnuniyeti ön planda olması gerekir. Parça Eşya Taşıma ve yük ve eşya taşınır gibi konular için ekspertiz personelimizden ön bilgi veya yerinde ekspertiz denetim taşınma planı oluşturması ücretsiz talep edebilirsiniz.

İstanbul da nakliyeci nedir.?

nakliyeci

nakliyeci

Şehir içi kamyonet hizmeti temel prensip şehir içi saat yasağı olmayan uygun fiyatlı taşıma sistemidir. Nakliyat firmaları bünyesinde kamyonet bulundurmadan kamyon araçları ile komple ev eşyası taşımakta, bu hizmet Evden eve nakliyat hizmeti olarak bilinir, çoğu firma bünyemizde bulunan kamyonetleri kiralık olarak müşterilerine gönderip %5 ile % 15 arası komisyonu müşterisine yansıtarak zarara uğramasına neden olmuştur. Direk müşteriye ulaşmak gerçek tüzel ve kitleye ulaşmak için 2001 yılından bu günümüze kadar Eşya taşıma hizmetleri sunmaktayız.

Hizmet Bölgemize Göre İlçeler Arası Nakliye, Anadolu yakası Tuzla ve Kartal arası 10 km, Pendik ve Maltepe arası 11 km, nakliye konusunda Kadıköy nakliyeci, Üsküdar ile Ümraniye, Sultanbeyli, Sancaktepe, Şile, Sarıgazi, Kurtköy arası %5 indirimli Acıbadem, Küçükyalı, Beykoz, Kavacık. Avrupa yakası Beşiktaş ilçesinin mahalleleri mecidiyeköy, etiler, tarabya Sarıyer, Şişli Bakırköy, Bahçelievler, Merter, Maslak, Topkapı, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilköy başlıca ilçeler arası nakliyeciler hizmeti vermekteyiz.